Spolupráce Tisk Email

 

BULTERIERKA.cz je webový projekt, který vznikl za účelem sdružení chovatelů, nadšenců a zájemců o chov Anglických bulteriérů.

 

Web byl spuštěný do ostrého provozu 15.5.2009.

 

Tento web je hlavně pro Vás. Najdete zde spoustu užitečných rubrik jako např. fotogalerii s možností nahrávání vlastních obrázků, rozsáhlé diskuzní fórum, propracovanou inzerci, bulíky v útulku s možností kontaktu organizace, veterináře a mnoho dalšího.

 

Jelikož je bulterierka.czsurf.cz webový portál, kde je kladen důraz především na komunitu uživatelů, uvítáme jakoukoliv pomoc z vaší strany. Ať už by jste se chtěli podílet na tvorbě webu nebo psát vlastní články, publikovat zkušenosti, případně působit jako externí redaktor, jakoukoliv tuto aktivitu vřele vítáme.


Kontaktovat nás můžete na emailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript případně vyplnit kontaktní formulář.

 

Naše bannery:

 

Banner 468 x 60 px:


 

Kód pro umístění banneru na web:

<a href="http://www.bulterierka.cz"><img title="Bulterierka.cz" alt="Bulterierka.cz" style="border:none; width:468px; height:60px;" src="http://www.bulterierka.cz/images/banners/banner.gif" /></a>

 

Banner 234 x 60 px:


 

Kód pro umístění banneru na web:

<a href="http://www.bulterierka.cz"><img title="Bulterierka.cz" alt="Bulterierka.cz" style="border:none; width:234px; height:60px;" src="http://www.bulterierka.cz/images/banners/banner2.gif" /></a>

 

Banner 88 x 31 px:


 

Kód pro umístění banneru na web:

<a href="http://www.bulterierka.cz"><img title="Bulterierka.cz" alt="Bulterierka.cz" style="border:none; width:88px; height:31px;" src="http://www.bulterierka.cz/images/banners/banner3.gif" /></a>

 

Za podporu mnohokrát děkujeme.

- Váš tým bulterierka.czsurf.cz -
 
Copyright © bulterierka.czsurf.cz - všechna práva vyhrazena. Anglický bulteriér. Joomla Templates by templatejoomla. Joomla Templates sponzoruje Best of Joomla!